August 3, 2017

Svetainės taisyklės

www.novavita.lt Svetainės savininkas pasilieka sau teisę papildyti, keisti ar modifikuoti informaciją, esančią svetainės taisyklėse ir konfidencialumo politikoje, taip pat išvaizdą viso turinio. Svetainės savininkas pasilieka sau teisę bet kuriuo metu norėdami apriboti lankytojų prieigą prie svetainės.

Lankytojas – tai juridinis arba fizinis asmuo, kuris lankosi svetainėje internete www.novavita.lt

Www.novavita.lt lanko svetainę, lankytojas automatiškai sutinka su konfidencialumo politika ir taisyklėmis. Lankytojas gali gauti jiems prieigą, paspausdamas atitinkamas nuorodas į bet kurią žemiau esančią svetainę.

Negalima naudoti interneto svetainės, jei jūs turite pretenzijas dėl konfidencialumo ir / arba svetainės taisyklių ir sąlygų, nebus priimami jo turinys, nuorodos, komentarai, atsiliepimai, reitingai ar bet kokia kita informacija. Diskusijos, atsirandančios dėl naudojimo svetainėje, bus sprendžiamos pagal Lietuvos įstatymus su procedūra.

Naudojimo sąlygos:

Svetainė pateikia informaciją apie turinį ir negarantuoja bei neprisiima atsakomybės už bet kokius netikslumus, su kuriais susiduria bet kokie klaidos, ir neprisiima atsakomybės už tinkamumą kiekvienam svetainės lankytojui.
Svetainės palaikymas yra tik informacinių tikslų. Visa informacija svetainėje negali būti laikoma konkrečiu pasiūlymu, produktu ar pardavimų paslauga, pirkimu ir kt.
Svetainės savininkas gali įdėti į svetainę kitų fizinių ir juridinių asmenų, papildomų nuorodų, todėl svetainė gali turėti šį tipą išorinių nuorodų, įskaitant prieigą prie trečiųjų svetainių ir gali pranešti ar pasiūlyti trečiąsias prekes, paslaugas, pasiūlymus ir tt Содержание приложений сторонних сайтов, įskaitant svetainę siūlomų prekių ar paslaugų, savininkas svetainėje neatsako ir не проверяет. Ši svetainė neatsako už saugumą šių svetainių. Jei dirbate internete, turėtumėte žinoti, kad kitos svetainės gali skirtis nuo saugumo mūsų svetainės saugumo.
Svetainėje pateikiama informacija nėra išbandyta, ji įterpiama remiantis patikimais informacijos šaltiniais.
Interneto svetainė pateikia informaciją apie kitus juridinius asmenis, pasiūlytus / pasiūlymus. Tikslūs, konkretūs, naujausi atsakymai į klausimus, pakelti vartotojai svetainės aprašo visus šiuos kompanijų pasiūlymus, galima rasti jų tinklalapiuose, paspausdami atitinkamas nuorodas, kurias jie lankosi.
Visa informacija, pateikta šioje svetainėje, skirta tik informaciniams tikslams, ir savininkas neatsako už bet kokį svetainės srautą, imasi priemonių, sprendimų ar kitų rūšių veiksmų, kurie atsiranda po apsilankymo svetainėje ir (arba) atsakant į interneto svetainę. Svetainė pateiktos informacijos, patarimai ir pasiūlymai,
Šios svetainės savininkas neša be jokios atsakomybės už bet kokius nuostolius ar nuostolius (kaip tiesioginius ir netiesioginius pasekmių nuostolius), kurie atsirado svetainėje apsilankymų, naudojimo, ir neprisiima atsakomybės už prieigą prie informacijos svetainėje.
Informacinė svetainė ir turinys nuo kopijavimo, atspausdinimo ant bet kurių asmenų, kurie nėra individualūs raštiški sutikimas savininko svetainėje.
Svetainė naudojama norint įterpti logotipus, prekinius ženklus ir kitus saugomus autoriaus teisėmis kūriniai, saugomi autoriaus teisėmis, medžiagos, saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų, įstatymų ir norminių aktų. Šie medžiagos yra savininkas autorių teisių ar nuosavybės kito asmens / juridinio asmens.
Vartotojams draudžiama imtis bet kokių veiksmų, kurie bus trukdyti prieigai kitų svetainių lankytojų, svetainė turės įtakos stabilumui, saugumui, funkcionalumui ir (arba) greičiui.
Svetainės savininkas bet kuriuo metu gali prisijungti prie norimo naudoti naujas taisykles, kurios įsigalioja, kai nauji taisyklės yra paskelbti šioje svetainėje. Ši svetainė, įskaitant visą informaciją, kuri yra publikuojama, naudojama po pakeitimo, tai reiškia, kad lankytojas (vartotojas) sutinka su naujomis svetainės sąlygomis.
Sąlygos gyvenimui netaikomos kitiems juridiniams ir / arba asmeniniams tinklalapiams.
Jis rekomendavo reguliarų prieigą prie šios svetainės naudojimo taisyklių, nes jos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
Pagal bet kokius klausimus, susisiekite su mumis pagal kontaktinę formos sekciją.